23. listopadu 2008|| Asi začnu mít ráda zimu...

23. listopadu 2008 v 9:46 | La_Princesse_Folle<3 |  Diary
...Protože mám hned lepší náladu, jak sem viděla ten sníh a pomyslela na to, že až půjdu ven, tak se zabalím do mé spešl nové bundy:D. [Včera koupeno na Arkádách s novými krásnými kozačkami:).]
Oni mi zruší od jara můj nejoblíbenější bus 205! A do Komořan strčí 139... Která ovšem bude mít konečnou zase na Želivskýho. Takže pokaždý budu muset vystoupit na Kačerově a nebudu se moct svézt bez přestupování rovnou na Budějárnu. To bych musela na Tylovce vystoupit a počkat na 150. Kreténi! Ale naštěstí až od jara. Do té doby si budu tiše užívat mou 205.
Lucince zruší 118. Tak mě teda zajímá, čím bude jezdit. Asi bude muset jako idiot šlapat do kopce a na 124. Pokud jim tam nedají nějaký nový autobus. A Kryštofovi s Martinem zruší 117. Tak sem včera s Kryšotem řešila, čím jako bude jezdit. Neví.
Asi začnu milovat sníh. Pořád se teď na něj koukám, jak tady sedím u notebooku. Je to nádhera. Ještě to neroztálo. Krása... Krása...:)
Zrovna se patlám s referátem do bižule. Měli jsme si vybrat nějaké téma, na které to budeme mít a mě první co napadlo, byly ovce:D. Tak mám na ovce...
Jestli zítra bude zkoušet z dějáku, tak je to v háji. Fakt netuším, kdy se na to budu učit.
Bye...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.