Leden 2009

29. ledna 2009 || Známky mě netrápí.

29. ledna 2009 v 19:43 | TwilightLover <3 |  Diary
Ahojky:).
Sem ráda, že se ten net vůbec připojil:D. Sem totiž v Rožnově a tady je ten net tak nehorázně pomalej, až to bolí:D.
Mno, tak dneska sem se dokonce ráno dopracovala do koupelny umýt si vlasy:D. Heh. Ve škole jsme se první čtyři hodiny učili. Čeština? No to bylo moc:D. Takový výgeby:D. Sme povídali o našich vymyšlených strašidýlkách. Nejlepší byl prostě Filip. To sme vážně nemohli, celá třída se tam úplně nehorázně řezali smíchy. U Einsteina to radši profesorka utla, to se trošku zvrhlo.:D A u Honzy, to sme všichni padali na zem:D.
Matika jako vždycky příšerná nuda...
Ájina byla fajná, sme byli v multimediálce a byli sme na PC. Tak sme hráli různý hry:). Ale anglický!
Příroďák. Půlku hodiny sme diskutovali o novince, kterou chtějí dát do třídního řádu. Kyberšikana. Mno, takže bez povolení vedení školy nesmíme dávat žádné fotky focené ve škole na web! Panebože! Takže třeba když se vyfotíme s Lucinkou, tak to nikam nesmíme dát?! A taky sme se bavili o lyžáku, jako jestli fotky z lyžáku můžeme dát na net. Prej se asi budeme muset zeptat! Běžte do háje! Vážně!
No a pátou hodinu sme dávali vysvědčení... Měla jsem jedničky z češtiny, výtvarky, těláku, občanky, hudebky a chemie, dvojky z dějáku, matiky, příroďáku, ájiny, frániny, informatiky a trojku z fyziky... Ale koho to štve?:D
Sem si povídala s Martinem, Kryštofem a Lindou u nás před barákem a najednou přijela máma:D. No, trochu divně se dívala, ale co že:D. Doma sem si akorát zbalila a hned sme jeli. Strááášnáá zábava, 4 a půl hodiny v autě. Tak sem si celou dobu poslouchala iPod. Teď už si to bez něj absolutně nedokážu představit... Prostě potřebuju muziku na každym kroku a kdyby se mu něco stalo... Tak chcípnu!
Už mám skoro dočtený Rozbřesk. Huhahá!:D Dneska už ho snad dočtuu! Prostě bestovní:).
A až to dočtu:D, tak se podívám na Temného rytíře, mám půjčeného od Filipa. Konečně! Hrozně se na to těším! Muhahááá!:D
Dneska bez obrázku, s tímhle spomaleným netem by mi ten net akorát spadnul a vy byste si to nemohli přečíst. Jaká by to byla škoda, že?:D
Pa.


Design 0.3

25. ledna 2009 v 13:14 | TwilightLover <3 |  This Blog

Název: XOXO Gossip Girl
Doba na blogu: 11.1. 09 - 25.1.09
Spokojenost:85%

Photos. [Me, my friends and my shoes.]

25. ledna 2009 v 10:47 | TwilightLover <3 |  Photos
Začneme mnou :).

25. ledna 2009|| Nepřemýšlím. :D

25. ledna 2009 v 10:37 | TwilightLover <3 |  Diary
Ahoj :).
Omlouvám se za velmi dlouhou pauzu, ale to víte, než přijde chuť a čas:).
Vzhledem k tomu, že Gossipky už mám dokoukaný a čekám na další díly, už zase koukám na The O.C. Hehe, prostě trvalá závistlost:D.
Už máme ve škole od čtvrtka uzavřený známky. Naštěstí mám jenom jednu trojku (z fyziky). Těsně mi unikla ještě z francouzštiny, ale to sem nějak ukecala:D. A unikla jsem dvojce z výtvarky, mi jí vyhrožoval:D. Naštěstí mi dal jedničku, jinak bych vraždila.
V pátek jsme měli představení s tancováním. To byla prostě bomba:D. Naše gegy:D. Po škole jsem si dala sraz s Hrozinkou a jely jsme spolu:). V tom buse, takový výgebáky:D. Představení? A docela se nám to i povedlo... I když teda Carmen... Na tom konci:D. Když sem šla ze školy, tak mě potkala naše angličtinářka a viděla mě s kostýmem v ruce, tak se mě zeptala kam jdu a řekla, že se na mě přijde podívat, protože do té naší ZUŠ chodily obě její děti:D. Dostala jsem od ní čokoládku:). Si ji musím dneska už spapat, i když ještě odoláávááám:D.
Příští pátek, až budou pololetky, tak jedem do Rožnova pro lyže... Je tam ještě máme a mě se šíleně nechce sedět 4 hodiny v autě... :'( Ale kvůli těm lyžím to udělám.
Už se mrtě těším na lyžák. Hej, lidi, to bude pařbaaaaa! To plánujem úplně nejvííc!!! :D Prostě naše třída je nej:).
Joo a mám nový botičky :). Miiluujuu! Fialový. :D Sem vážně nemohla odolat, prostě láska na první pohled. Ale na DC nezanevřu, nosit je budu furt:).
Včera jsme byli u známých. To sem měla moje krásný bílý DC a jak sem se tam brodila v tom bahně:D. Oni bydlej kousek od Říčan. Sme šli vyvenčit jejich psa. Krásnej. Bych taky takovýho chtěla :(. Ale já mít moc zvířata nemůžu, protože my někam pořád jezdíme... A kdo by se o něj staral? Tak se radši těším z cizích zvířat.:)
Pp :*


Design 0.2

11. ledna 2009 v 11:35 | TwilightLover <3 |  This Blog
Název: Hayley Williams <3
Doba na blogu: 1.1.09 - 11.1. 09
Spokojenost: 95%


11. ledna 2008 || You Know, You Love Me. XOXO Gossip Girl

11. ledna 2009 v 11:11 | TwilightLover <3 |  Diary
Tak sem zase tady:).
Jak se máte, lidičky? Já teď toho ve škole mám nad hlavu... Už se vážně těším, až skončí pololetí a bude zase trochu klidu.
Venku se pořád drží sníh. Už chci, aby zase bylo teplo, krásně... Vzhledem k mojí zimomřivosti se nikdo nemůže divit:D.
Teď neustále čekuju Gossip Girl. Absolutně nejlepší seriál. Jediný, co mě štve, je ten časovej limit, ale zase se mi nechtěj instalovat nějaky netový prohlížeče, který skryjou IP adresu. Ještě bych něco podělala. Tak si vždycky tu hodinu čtu, poslouchám muziku a tak:). Prostě seriál nej. Příští týden bych mohla dokoukat první sérii... Snad:).
Nehorázně se pořád hádám s matkou. Ona mě nenechá žít můj život, ne, pořád má nutkání se mi do něčeho plést! Jako kdyby za mě chtěla žít svůj život. Nechápu to! Chtěla bych, aby můj vztah s ní byl idylický, ne, aby mi furt něco zakazovala, říkala, co mám dělat, jak to mám dělat. Hrůza.
A ještě teď jak brácha bude dělat přijímačky na vysokou, tak všechno doma je na mě. Vím, není to fér...
Už se těším, až zase v Po uvidím Lucku:D. Postěžujem si na rodiče, jak sou všichni blbí a najednou bude všechno OK. Až do tý doby, než se vrátim domů:D.
Obávám se, že dokud mi nebude takových 15, nebudu riskovat si barvit hlavu. Sice mi máti furt dokola omílá, že mám hezký vlasy, hezkou barvu, ale já je mám jenom obyčejně hnědě nudný. Chtěla bych každou jinou barvu, než hnědou. Kromě černý. Brr. Černá na hlavě teda fakt ne. To bych splynula ještě víc a navíc bych vypadala jako idiot (teda jako větší idiot než sem teď:D.).
Sem takhle spokojená. Psát vám na blog jednou za čas. Mám vám co sdělit. Není to takový to psaní každej nudnej den, kdy nemáte co říct, ale prostě si řeknete, že přece musíte napsat, tak tam plácnete nějaký bláboly a máte uděláno. Takhle je to super.
Pp Vaše TwilightLover <3


Můj nový blog o Twilight

5. ledna 2009 v 20:02 | TwilightLover <3 |  Terinka
Ahooj:). S Ms.MajusQa ™ sem si založila blog o Twilight. Zatím ho rozjíždíme, ale už teď vím, že na la-fou nebudu už přispívat tolik ako dřív. Samozřejmě, stále sem budu chodit a psát, ale už ne tak často.
Takže jestli se chcete podívat na náš nový blog...


Nemůžu:D To fakt nejde:D

4. ledna 2009 v 12:33 | TwilightLover <3 |  Videa
Robert Pattinson a Kristen Stewart ve francouzské televizi:D. [Trochu moc na moji bránici:D.]3. ledna 2008 || Co to je za boty? :D Prej skejťačka.:D

3. ledna 2009 v 14:27 | TwilightLover <3 |  Diary
Hooj!
Včera sem byla s maminkou, tátou a ségrou na Chodově. No ble. Mrtě lidí, vedro. Sem myslela, že mě klepne. Ještě máma měla faakt skvělou náladu. Sem se s ní asi 2x pohádala... Sem potřebovala lyžáky, helmu, bundu, kalhoty... Prostě na to lyžování, protože už je mi všechno malý.:( Ale pořídili jsme, moc hezky:). [Sem dám potom nějaký fotečky:).] Sem šla včera spát už v osm:D, no ale usla až o půl desátý... Mě šíleně bolela hlava.
Dneska sem vstávala v osm... A do jedenácti si četla v posteli:D. Zatmění. Dneska už bych to snad mohla dočíst...:) Potom sme šli na oběd. Mňamka:):D. Sem se narvala, takže se teď cítím jako Míša Kulička. Asi si půjdu uvařit čajíček a číst si.
Do školy? Jenom to ne:(!!! Zítra si budu muset nařídit budík na šest, abych vůbec v Po vstala. Protože i když stávám třeba v osm, devět, tak se ještě šíleně dlouho válim v posteli a pospávám... Já nebudu schopná se v pondělí probudit! V šest! Ale tak částečně se do tý školy i těšim. Trošku alespoň zapálím ten mozek, kterej tak dlouho zevlil. Čtrnáct dnů. A už se nemůžu dočkat Lucky! Jí všechno povím a jestli se to povede, tak k ní v pondělí po škole půjdu. Stejně nemám oběd:D. [Já blbá:D.]
Venku je sníh! A drží see! :D Ale moc ho tam není:'(. By chtělo, aby ještě nasněžilo... A je tam kosa. Člověk se po pár minutách venku cítí jako rampouch:D. Mno, tak ono je to pochopitelný, když tam vyleze ve svetru:D.
Poslední dobou nemám nějakou psací náladu... Asi mám hodně nudnej život. Jo, tím to bude:). A ani poslední dobou nemám o čem přemýšlet. Ale kdo ví, třeba už zítra mě něco napadne:).

Pp.


Twilight řetězák :)

2. ledna 2009 v 12:36 | TwilightLover <3 |  Terinka

" alt="la-fou.blog.cz [Edward&Bella]" class="left"]

POZOR NA SPOILERY!!! JSOU TAM!!!

1.Nejoblíbenější postava ze Stmívání ?
Bella. A Edward:D.

New Moon Trailer (fanmade)

1. ledna 2009 v 19:20 | TwilightLover <3 |  Videa
Tak tohle je naprosto špičkové video - trailer k New Moon, avšak fanmade.


Design 0.1

1. ledna 2009 v 18:13 | TwilightLover <3 |  This Blog
Mno takže pár slov:). Designy sem se rozhodla počítat až od tohoto, jakože od obnovení blogu.

Název: ?
Doba na blogu: 29. 12. 08 - 1. 1. 09
Spokojenost: 90%

Náhled:

1. ledna 2009 || První článek v roce 2009 :)

1. ledna 2009 v 14:12 | TwilightLover <3 |  Diary
Ahooj lidi! :)
Tak vám přeju ještě jednou krásnej novej rok 2009! :)
Včerejšek byl fajný. S rodičema sme se koukali na Narnii - první na skříň [na tu sem se koukala až na tu závěrečnou bitvu] a potom na Kaspiana [z toho filmu furt nějak nemůžu:D]. A potom sme se ještě koukali na něco:D. Sem úplně nemohla z Mejdanu na Václaváku. Na začátku Helenka, na konci Helenka... :-! :D:D:D:D Sem se svíjela smíchy. A fuj, jak zazpívali tu českou hymnu. No nevím, jak vám, ale mě se to nelíbilo... No a potom nadešel ten okamžik na přípitek:).
Usla jsem někdy v jednu ráno. Je strašně takový zvláštní a hezký poslouchat muziku, když vám do toho venku bouchají ty ohňostroje a tak:).
Zrovna si čtu tak zároveň Breaking Dawn a Nový Měsíc:D. V Breaking Dawn sem se dopracovala do 16. kapitoly a u New Moon mi chybí stovka stránek do návratu Alice. Uáá!
Se budu muset začít učit:'(. Šíleně se mi nechce, ale budu muset... U frániny si budu muset udělat nějakej papír se slovíčkama a tak, mám v tom hroznej bordel. Matika bude podle mě docela OK, mno, i když člověk nikdy neví. A o co se docela bojim, je čeština. Chci z ní mít 1! Nebýt tý zkurvený čtyřky, tak se tak nebojim... Sem fakt idiot, že sem se na to tehdy nenaučila. Ale pozdě bycha honit, že. A ještě to mám hooodně nakloněný u fyziku. Nechci mít 3! Chjo. Ne. Ne. Ne. Prosíím. Mám tam fakt krásný známky. 1, 4, 5, 1. Takže teď tam budu muset ''nasekat'' jedničky. Sice by stačila jedna... Tak ale nejlíp by bylo, kdyby byly 2. Takže na to se budu muset šprtat jak blázen... Už se těším, až skončí tohle pololetí... Protože potom hned v únoru půjdem jeden týden do školy, lyžák [hej se mrtě těšííím], jeden týden do školy a budou jarňáky. Konec února. :D:D Haha! :D:D
Stýská se mi po Lucincee! Hrozně, hrozně moc. A uvidíme se až v pondělí :(. Ona je teď v Bedřichově... Na chalupě... Chudák bez internetu :D.
Doufám, že tenhle rok bude milionkrát lepší. Prosím. Moc. Rok 2008 stál za nic. Známky na nic a celkově se mi nic nedařilo. Vlastně snad to letos ani horší být nemůže:D.
Každopádně doufám, že se vám tenhle rok taky podaří.
Zduř:D.