25. ledna 2009|| Nepřemýšlím. :D

25. ledna 2009 v 10:37 | TwilightLover <3 |  Diary
Ahoj :).
Omlouvám se za velmi dlouhou pauzu, ale to víte, než přijde chuť a čas:).
Vzhledem k tomu, že Gossipky už mám dokoukaný a čekám na další díly, už zase koukám na The O.C. Hehe, prostě trvalá závistlost:D.
Už máme ve škole od čtvrtka uzavřený známky. Naštěstí mám jenom jednu trojku (z fyziky). Těsně mi unikla ještě z francouzštiny, ale to sem nějak ukecala:D. A unikla jsem dvojce z výtvarky, mi jí vyhrožoval:D. Naštěstí mi dal jedničku, jinak bych vraždila.
V pátek jsme měli představení s tancováním. To byla prostě bomba:D. Naše gegy:D. Po škole jsem si dala sraz s Hrozinkou a jely jsme spolu:). V tom buse, takový výgebáky:D. Představení? A docela se nám to i povedlo... I když teda Carmen... Na tom konci:D. Když sem šla ze školy, tak mě potkala naše angličtinářka a viděla mě s kostýmem v ruce, tak se mě zeptala kam jdu a řekla, že se na mě přijde podívat, protože do té naší ZUŠ chodily obě její děti:D. Dostala jsem od ní čokoládku:). Si ji musím dneska už spapat, i když ještě odoláávááám:D.
Příští pátek, až budou pololetky, tak jedem do Rožnova pro lyže... Je tam ještě máme a mě se šíleně nechce sedět 4 hodiny v autě... :'( Ale kvůli těm lyžím to udělám.
Už se mrtě těším na lyžák. Hej, lidi, to bude pařbaaaaa! To plánujem úplně nejvííc!!! :D Prostě naše třída je nej:).
Joo a mám nový botičky :). Miiluujuu! Fialový. :D Sem vážně nemohla odolat, prostě láska na první pohled. Ale na DC nezanevřu, nosit je budu furt:).
Včera jsme byli u známých. To sem měla moje krásný bílý DC a jak sem se tam brodila v tom bahně:D. Oni bydlej kousek od Říčan. Sme šli vyvenčit jejich psa. Krásnej. Bych taky takovýho chtěla :(. Ale já mít moc zvířata nemůžu, protože my někam pořád jezdíme... A kdo by se o něj staral? Tak se radši těším z cizích zvířat.:)
Pp :*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.