Diary

29. ledna 2009 || Známky mě netrápí.

29. ledna 2009 v 19:43 | TwilightLover <3
Ahojky:).
Sem ráda, že se ten net vůbec připojil:D. Sem totiž v Rožnově a tady je ten net tak nehorázně pomalej, až to bolí:D.
Mno, tak dneska sem se dokonce ráno dopracovala do koupelny umýt si vlasy:D. Heh. Ve škole jsme se první čtyři hodiny učili. Čeština? No to bylo moc:D. Takový výgeby:D. Sme povídali o našich vymyšlených strašidýlkách. Nejlepší byl prostě Filip. To sme vážně nemohli, celá třída se tam úplně nehorázně řezali smíchy. U Einsteina to radši profesorka utla, to se trošku zvrhlo.:D A u Honzy, to sme všichni padali na zem:D.
Matika jako vždycky příšerná nuda...
Ájina byla fajná, sme byli v multimediálce a byli sme na PC. Tak sme hráli různý hry:). Ale anglický!
Příroďák. Půlku hodiny sme diskutovali o novince, kterou chtějí dát do třídního řádu. Kyberšikana. Mno, takže bez povolení vedení školy nesmíme dávat žádné fotky focené ve škole na web! Panebože! Takže třeba když se vyfotíme s Lucinkou, tak to nikam nesmíme dát?! A taky sme se bavili o lyžáku, jako jestli fotky z lyžáku můžeme dát na net. Prej se asi budeme muset zeptat! Běžte do háje! Vážně!
No a pátou hodinu sme dávali vysvědčení... Měla jsem jedničky z češtiny, výtvarky, těláku, občanky, hudebky a chemie, dvojky z dějáku, matiky, příroďáku, ájiny, frániny, informatiky a trojku z fyziky... Ale koho to štve?:D
Sem si povídala s Martinem, Kryštofem a Lindou u nás před barákem a najednou přijela máma:D. No, trochu divně se dívala, ale co že:D. Doma sem si akorát zbalila a hned sme jeli. Strááášnáá zábava, 4 a půl hodiny v autě. Tak sem si celou dobu poslouchala iPod. Teď už si to bez něj absolutně nedokážu představit... Prostě potřebuju muziku na každym kroku a kdyby se mu něco stalo... Tak chcípnu!
Už mám skoro dočtený Rozbřesk. Huhahá!:D Dneska už ho snad dočtuu! Prostě bestovní:).
A až to dočtu:D, tak se podívám na Temného rytíře, mám půjčeného od Filipa. Konečně! Hrozně se na to těším! Muhahááá!:D
Dneska bez obrázku, s tímhle spomaleným netem by mi ten net akorát spadnul a vy byste si to nemohli přečíst. Jaká by to byla škoda, že?:D
Pa.

25. ledna 2009|| Nepřemýšlím. :D

25. ledna 2009 v 10:37 | TwilightLover <3
Ahoj :).
Omlouvám se za velmi dlouhou pauzu, ale to víte, než přijde chuť a čas:).
Vzhledem k tomu, že Gossipky už mám dokoukaný a čekám na další díly, už zase koukám na The O.C. Hehe, prostě trvalá závistlost:D.
Už máme ve škole od čtvrtka uzavřený známky. Naštěstí mám jenom jednu trojku (z fyziky). Těsně mi unikla ještě z francouzštiny, ale to sem nějak ukecala:D. A unikla jsem dvojce z výtvarky, mi jí vyhrožoval:D. Naštěstí mi dal jedničku, jinak bych vraždila.
V pátek jsme měli představení s tancováním. To byla prostě bomba:D. Naše gegy:D. Po škole jsem si dala sraz s Hrozinkou a jely jsme spolu:). V tom buse, takový výgebáky:D. Představení? A docela se nám to i povedlo... I když teda Carmen... Na tom konci:D. Když sem šla ze školy, tak mě potkala naše angličtinářka a viděla mě s kostýmem v ruce, tak se mě zeptala kam jdu a řekla, že se na mě přijde podívat, protože do té naší ZUŠ chodily obě její děti:D. Dostala jsem od ní čokoládku:). Si ji musím dneska už spapat, i když ještě odoláávááám:D.
Příští pátek, až budou pololetky, tak jedem do Rožnova pro lyže... Je tam ještě máme a mě se šíleně nechce sedět 4 hodiny v autě... :'( Ale kvůli těm lyžím to udělám.
Už se mrtě těším na lyžák. Hej, lidi, to bude pařbaaaaa! To plánujem úplně nejvííc!!! :D Prostě naše třída je nej:).
Joo a mám nový botičky :). Miiluujuu! Fialový. :D Sem vážně nemohla odolat, prostě láska na první pohled. Ale na DC nezanevřu, nosit je budu furt:).
Včera jsme byli u známých. To sem měla moje krásný bílý DC a jak sem se tam brodila v tom bahně:D. Oni bydlej kousek od Říčan. Sme šli vyvenčit jejich psa. Krásnej. Bych taky takovýho chtěla :(. Ale já mít moc zvířata nemůžu, protože my někam pořád jezdíme... A kdo by se o něj staral? Tak se radši těším z cizích zvířat.:)
Pp :*

11. ledna 2008 || You Know, You Love Me. XOXO Gossip Girl

11. ledna 2009 v 11:11 | TwilightLover <3
Tak sem zase tady:).
Jak se máte, lidičky? Já teď toho ve škole mám nad hlavu... Už se vážně těším, až skončí pololetí a bude zase trochu klidu.
Venku se pořád drží sníh. Už chci, aby zase bylo teplo, krásně... Vzhledem k mojí zimomřivosti se nikdo nemůže divit:D.
Teď neustále čekuju Gossip Girl. Absolutně nejlepší seriál. Jediný, co mě štve, je ten časovej limit, ale zase se mi nechtěj instalovat nějaky netový prohlížeče, který skryjou IP adresu. Ještě bych něco podělala. Tak si vždycky tu hodinu čtu, poslouchám muziku a tak:). Prostě seriál nej. Příští týden bych mohla dokoukat první sérii... Snad:).
Nehorázně se pořád hádám s matkou. Ona mě nenechá žít můj život, ne, pořád má nutkání se mi do něčeho plést! Jako kdyby za mě chtěla žít svůj život. Nechápu to! Chtěla bych, aby můj vztah s ní byl idylický, ne, aby mi furt něco zakazovala, říkala, co mám dělat, jak to mám dělat. Hrůza.
A ještě teď jak brácha bude dělat přijímačky na vysokou, tak všechno doma je na mě. Vím, není to fér...
Už se těším, až zase v Po uvidím Lucku:D. Postěžujem si na rodiče, jak sou všichni blbí a najednou bude všechno OK. Až do tý doby, než se vrátim domů:D.
Obávám se, že dokud mi nebude takových 15, nebudu riskovat si barvit hlavu. Sice mi máti furt dokola omílá, že mám hezký vlasy, hezkou barvu, ale já je mám jenom obyčejně hnědě nudný. Chtěla bych každou jinou barvu, než hnědou. Kromě černý. Brr. Černá na hlavě teda fakt ne. To bych splynula ještě víc a navíc bych vypadala jako idiot (teda jako větší idiot než sem teď:D.).
Sem takhle spokojená. Psát vám na blog jednou za čas. Mám vám co sdělit. Není to takový to psaní každej nudnej den, kdy nemáte co říct, ale prostě si řeknete, že přece musíte napsat, tak tam plácnete nějaký bláboly a máte uděláno. Takhle je to super.
Pp Vaše TwilightLover <3

3. ledna 2008 || Co to je za boty? :D Prej skejťačka.:D

3. ledna 2009 v 14:27 | TwilightLover <3
Hooj!
Včera sem byla s maminkou, tátou a ségrou na Chodově. No ble. Mrtě lidí, vedro. Sem myslela, že mě klepne. Ještě máma měla faakt skvělou náladu. Sem se s ní asi 2x pohádala... Sem potřebovala lyžáky, helmu, bundu, kalhoty... Prostě na to lyžování, protože už je mi všechno malý.:( Ale pořídili jsme, moc hezky:). [Sem dám potom nějaký fotečky:).] Sem šla včera spát už v osm:D, no ale usla až o půl desátý... Mě šíleně bolela hlava.
Dneska sem vstávala v osm... A do jedenácti si četla v posteli:D. Zatmění. Dneska už bych to snad mohla dočíst...:) Potom sme šli na oběd. Mňamka:):D. Sem se narvala, takže se teď cítím jako Míša Kulička. Asi si půjdu uvařit čajíček a číst si.
Do školy? Jenom to ne:(!!! Zítra si budu muset nařídit budík na šest, abych vůbec v Po vstala. Protože i když stávám třeba v osm, devět, tak se ještě šíleně dlouho válim v posteli a pospávám... Já nebudu schopná se v pondělí probudit! V šest! Ale tak částečně se do tý školy i těšim. Trošku alespoň zapálím ten mozek, kterej tak dlouho zevlil. Čtrnáct dnů. A už se nemůžu dočkat Lucky! Jí všechno povím a jestli se to povede, tak k ní v pondělí po škole půjdu. Stejně nemám oběd:D. [Já blbá:D.]
Venku je sníh! A drží see! :D Ale moc ho tam není:'(. By chtělo, aby ještě nasněžilo... A je tam kosa. Člověk se po pár minutách venku cítí jako rampouch:D. Mno, tak ono je to pochopitelný, když tam vyleze ve svetru:D.
Poslední dobou nemám nějakou psací náladu... Asi mám hodně nudnej život. Jo, tím to bude:). A ani poslední dobou nemám o čem přemýšlet. Ale kdo ví, třeba už zítra mě něco napadne:).

Pp.

1. ledna 2009 || První článek v roce 2009 :)

1. ledna 2009 v 14:12 | TwilightLover <3
Ahooj lidi! :)
Tak vám přeju ještě jednou krásnej novej rok 2009! :)
Včerejšek byl fajný. S rodičema sme se koukali na Narnii - první na skříň [na tu sem se koukala až na tu závěrečnou bitvu] a potom na Kaspiana [z toho filmu furt nějak nemůžu:D]. A potom sme se ještě koukali na něco:D. Sem úplně nemohla z Mejdanu na Václaváku. Na začátku Helenka, na konci Helenka... :-! :D:D:D:D Sem se svíjela smíchy. A fuj, jak zazpívali tu českou hymnu. No nevím, jak vám, ale mě se to nelíbilo... No a potom nadešel ten okamžik na přípitek:).
Usla jsem někdy v jednu ráno. Je strašně takový zvláštní a hezký poslouchat muziku, když vám do toho venku bouchají ty ohňostroje a tak:).
Zrovna si čtu tak zároveň Breaking Dawn a Nový Měsíc:D. V Breaking Dawn sem se dopracovala do 16. kapitoly a u New Moon mi chybí stovka stránek do návratu Alice. Uáá!
Se budu muset začít učit:'(. Šíleně se mi nechce, ale budu muset... U frániny si budu muset udělat nějakej papír se slovíčkama a tak, mám v tom hroznej bordel. Matika bude podle mě docela OK, mno, i když člověk nikdy neví. A o co se docela bojim, je čeština. Chci z ní mít 1! Nebýt tý zkurvený čtyřky, tak se tak nebojim... Sem fakt idiot, že sem se na to tehdy nenaučila. Ale pozdě bycha honit, že. A ještě to mám hooodně nakloněný u fyziku. Nechci mít 3! Chjo. Ne. Ne. Ne. Prosíím. Mám tam fakt krásný známky. 1, 4, 5, 1. Takže teď tam budu muset ''nasekat'' jedničky. Sice by stačila jedna... Tak ale nejlíp by bylo, kdyby byly 2. Takže na to se budu muset šprtat jak blázen... Už se těším, až skončí tohle pololetí... Protože potom hned v únoru půjdem jeden týden do školy, lyžák [hej se mrtě těšííím], jeden týden do školy a budou jarňáky. Konec února. :D:D Haha! :D:D
Stýská se mi po Lucincee! Hrozně, hrozně moc. A uvidíme se až v pondělí :(. Ona je teď v Bedřichově... Na chalupě... Chudák bez internetu :D.
Doufám, že tenhle rok bude milionkrát lepší. Prosím. Moc. Rok 2008 stál za nic. Známky na nic a celkově se mi nic nedařilo. Vlastně snad to letos ani horší být nemůže:D.
Každopádně doufám, že se vám tenhle rok taky podaří.
Zduř:D.

31. ledna 2009|| Přeju vám hezký nový rok:)!

31. prosince 2008 v 18:08 | TwilightLover <3
Ahooj.
Přibližne za 6 hodin začne rok 2009. Chci vám do něj popřát hodně štěstí:). Doufám, že i nadále budete navštěvovat můj blog.
Já sama bych si přála, aby ten příští rok byl lepší než tento. Ale můžu jenom doufat...
Silvestr slavím společně s rodiči. Co vy?:)
Tak pp

30. prosince 2008 || Včera s Dedett? Super:D. A dneska s Helčou, Lindou a Dádou. Lítací kobereeec:D.

30. prosince 2008 v 19:15 | TwilightLover <3
Tak zase vás zdravím:)!
Yea, tak včera to bylo suprové! Prostě takový gegy. Z Budějárny sme s Dedett pádily na Arkády. Hehe, sme tam potkaly jednu holku a ta sjela Terku úplně pohledem:D. Sem nemohla:D. Z Pankráce sme nasedly na nějakej autobus:D a někam:D sme jely. Na metro. A z tama na Chodov. Tam sme si koupily papání:D a prodrbaly sme všechno možný a nehorázně pokecaly. A v tom H&M, ty naše modely:D. Prostě. Dilinky jeedooooou!!!:D
Když jsem přišla domů, konečně sem narazila na Hrozinku na ICQ. Tak takhle dobře už sme nepokecaly dlouho:D.
Dneska sem pádila k Lindušce. Byla tam i Helča a Dáda. Jak sme se válely v tý posteli:D. A ty hlášky:D. Mě úplně bolelo břicho:D.
Bolí mě hlava... Hrozně moc... Ale i tak se dneska už zase kouknu na Prince Kaspiana:D. Nevím, prostě je to super film:).
Ještě sem přidám fotky ze dneška a včerejška.
Pa

29. prosince 2008 || Kosa jak někde.

29. prosince 2008 v 12:45 | TwilightLover <3
Blog.cz mě naštval. Ve článku s písničkami od Paramore se mi vymazaly všechny ty živě. Uáááoo!
Jinak dneska tradičně opět nevyspaná:D. Sem se probudila v 9...:( Četla sem si Nový Měsíc a poslouchala muziku z mýho iPodku. K mé smůle avšak iPod byl vymačkán [tedy spíš jeho baterie], tak sem byla přinucena vstát a zapnout počítač. To se musí domakat. Aneb si musím koupit nabíječku.
Chudák Hrozinka... Furt jenom řešíme jedno téma... A ona je z toho úplně zničená. [Teda z něho.] A vypadá to, že to dořešíme až dneska večer, protože podle mě ještě spí, když není na icq, a já půjdu s Dedett ven...
Heh, už se dneska těšíím. Až budeme zase s Dedett blbnout:D. Prej si mám vzít svoji čapku a ona si vezme svoje krásný červený roury. :D Budem dvojka dvou dilinek:D, to teda jo:D.
V hlavě mi víří myšlenka, že se vyseru na Silvestra a půjdu spát. S rodičema se akorát pohádám.... AKorát kdyby mi dovolili jít o půlnoci dolů na hřiště u školy. Hahahaha. Už to vidim. Zejtra musím Evče dát vědět...
Venku je šílená kosa. Už vidim, jak budu mrznout:D. Brr...:D
Pp <3

[28.12.08] Moc se omlouvám za neaktivnost...

28. prosince 2008 v 11:14 | TwilightLover<3
Ahoj.
Tak se zase hlásím. Chci se vám moc omluvit za moji neaktivnost, ale když nějak není nálada, ani čas... Tak to schytal blog.
Jinak měním přezdívku. Poněvadž jsem beznadějně zamilovaná do Twilight, tak podle toho se mění i moje přezdívka. TwilightLover<3
Jinak Vánoce byly moc fajne.:) Dostala jsem iPod 8GB, po kterém jsem moc toužila, ale musím přiznat, že bych asi brala i těch 16GB. Potom sem dostala knížky (Stmívání, Nový Měsíc a Zatmění), tričko, nějakou kosmetiku, naprosto božího plyšáčka žirafku <3, DVD Princ Kaspian...
Hrozně se mi stýská po Lucince. Je s rodičema a bráchou v Bedřichově na celý prázdniny... :'( Chjo. Naštěstí alespoň někteří zůstali v Praze. V pondělí jsem byla s Dedett na Budějárně a v Arkádách (dilinky jedoooouuu), v úterý s Nasťou všude možně:D. Ty ksichty, to bylo moc:D.
Zítra jdu už zase s Dedett někam:D. A v úterý pádím za Linduškou. Bude tam i Dáda s Helčou, se narvem pařížákem [neobědvám:D], chipsama, všechno proberem, budem kecat o tom, jak je Rob Pattinson nehorázně hezkej...:D
Ještě jednou se vám moc omlouvám za moji neaktivitu, mě samotnou to hrozně mrzí:'(.
Pp

30. listopadu 2008|| Asi se nikdy nevzpamatuju.

30. listopadu 2008 v 10:58 | La_Princesse_Folle<3
Ahoj.
Dneska je první adventní neděle. Pomoc. To znamená, že za tři týdny a něco jsou Vánoce. Šíleně to utíká.
V naší rodině je nemožný se pořádně vyspat! Ségra si v osm zapne televizi na plný pecky a myslí jako co?! Já, v těle s osmi hodinami spánku, mám na ni chuť vlítnout, ale protože jsem od přírody mírumilovná[já, to určitě:-P], tak ji nechám v klidu a strčím svoji hlavu do polštáře a mírumilovně spím asi další půl hodinu.
Vstanu, celá naštvaná nevyspaná si jdu namazat snídani a na všechny hraju dobrou náladu, ''to jsem se krásně vyspinkala!''. Uá. Po snídani hned mamka, ať jdu uklízet a bla bla! Je šílená pedantka, každej víkend, ''hlavně nezapomeň uklidit''. Strašná rodina.
Musím jít na Twilight! Fakt si nemůžu pomoct. Vypadá to skvěle a prý to taky skvělé je! Zkusím někoho přemluvit, třeba Lucinku bo Terku bo Hrozinku :D.
Charvátová nám říkala, že 12.12. půjdeme zpívat někam. Ale já tam nechci... Je to v pátek, tím pádem mám trénink a tam jít musím... Fakt, blbější den vybrat nemohla?! Sakra!
Včera jsem se koukala na webu Novy na SP. Absolutně nejlepší. Když to běželo v televizi, tak jsem to nestíhala, viděla jsem jenom Exmanželkou snadno a rychle. Prostě SP jsou skvěle natočené, možná na Novu až moc dobře:).
Tak Zatím Pa.

29. listopadu 2008 || Titulek? Titulek.

29. listopadu 2008 v 10:18 | La_Princesse_Folle<3
Zase ta moje depkařská nálada, kdy bych nejraději celý den ležela v posteli a spala...
Jinak včera sme psali z fyziky, přinejlepším budu mít tak... 4-? Zase doma bude čóro móro:'(. Ale jinak byl pátek fajný. První hodina nám odpadla, ájinu jsme měli suplovanou, takže jsme hráli Bulánky v počítačové učebně:D, na těláku jsme hráli s klukama vybíjenou... A na matice nás vyjímečně pustila Borůvková dřív:P.
U mého bráchy v pokoji teď nepřetržitě jedou vánoční koledy. Bože. Já, navzdory zítřejší první adventní neděli, to nejsem schopná poslouchat. Fakt, že ne. Člověk by řekl, že čím je starší, tak čím víc ty Vánoce nemusí. A mýmu bráchovi je 18. Co se to okolo mě děje... Třeba zítra budu mít lepší náladu, kdo ví...
Takže já místo koled tady poslouchám písničky o lásce. Nevím. Poslední dobou se pořád nějak ztrácím a ztrácím a ztrácím... Až začínám mít pocit, že se jednou ztratím nadobro.
Pa.

...I Really Want You But I Can't Have You...

24. listopadu 2008|| ? Nevím. ?

24. listopadu 2008 v 19:35 | La_Princesse_Folle<3
Pomoc. Proč? Nevím. Nechápu to. Vidím, cítím...
Jinak dneska pohoda. Z testu ze čvrtletky mám za dvě. Úpřímně mě to štve, protože nepodělat příklad za nejvíc bodů, měla bych jedničku. Ale kdyby...
Při ájině nás profesorka málem seřvala, jak sme strašný. Přitom naprostá většina nebyla pravda... Ale u ní je to beznadějný:(. Blázen.
Při výtvarce sem si zmazala džíny. A zjistila jsem to, až když jsem šla s Lindou od busu:D. Ona prej: Hm, ta zelená na těch kalhotách ti ''kráásně'' ladí s tou bundou a botama. A já ''Cože, cože?'' A pak už jen výgeb:D.
Naše knihovna je šíleně socanská. Dřív sem ji vychvalovala, ale teď.... Vždyť oni už tam skoro nic nemají. A člověk se má nudit, protože nemá co číst:'(.
Za měsíc Vánoce. Z části se těším, z části se toho hrozím. Nesnáším to nakupování a všechno. Ale zase mám ráda tu atmosféru a prázdniny:D.
Zítra je hroznej den. Příroďák, ájina, frájina, fyzika...:-! Pomoc.
Tak pp. Jdu se topit v mé studni zoufalosti...

23. listopadu 2008|| Asi začnu mít ráda zimu...

23. listopadu 2008 v 9:46 | La_Princesse_Folle<3
...Protože mám hned lepší náladu, jak sem viděla ten sníh a pomyslela na to, že až půjdu ven, tak se zabalím do mé spešl nové bundy:D. [Včera koupeno na Arkádách s novými krásnými kozačkami:).]
Oni mi zruší od jara můj nejoblíbenější bus 205! A do Komořan strčí 139... Která ovšem bude mít konečnou zase na Želivskýho. Takže pokaždý budu muset vystoupit na Kačerově a nebudu se moct svézt bez přestupování rovnou na Budějárnu. To bych musela na Tylovce vystoupit a počkat na 150. Kreténi! Ale naštěstí až od jara. Do té doby si budu tiše užívat mou 205.
Lucince zruší 118. Tak mě teda zajímá, čím bude jezdit. Asi bude muset jako idiot šlapat do kopce a na 124. Pokud jim tam nedají nějaký nový autobus. A Kryštofovi s Martinem zruší 117. Tak sem včera s Kryšotem řešila, čím jako bude jezdit. Neví.
Asi začnu milovat sníh. Pořád se teď na něj koukám, jak tady sedím u notebooku. Je to nádhera. Ještě to neroztálo. Krása... Krása...:)
Zrovna se patlám s referátem do bižule. Měli jsme si vybrat nějaké téma, na které to budeme mít a mě první co napadlo, byly ovce:D. Tak mám na ovce...
Jestli zítra bude zkoušet z dějáku, tak je to v háji. Fakt netuším, kdy se na to budu učit.
Bye...

21. listopadu 2008|| Schola Pragensis

21. listopadu 2008 v 20:30 | La_Princesse_Folle<3
Ahojky.:)
Dneska jsem vstávala už ve třičtvrtě na šest v domnění, že musím být ve škole dřív. Na Kačerově jsem si dala sraz s Kryštofem a jeli jsme do školy. Tam jsme zjistili, že žádný sraz dřív kvůli Schole Pragensis a zkoušení NENÍ!
Měli jsme jenom 2 hodiny. Čeština, prostě můj nej předmět, tak klid:). Tu fráninu ale fakt nemusím...
Když jsme vylezli ze školy, tak sněžopršelo! WOW! Ale moc milé to tedy nebylo:D.
Na Schole Pragensis bylo šíleně moc lidíí. Představení se nám povedlo, s Lucinkou jsem se porozhlédla po různých stáncích, náš docela ušel:). Úplně nádherný mělo Gymnázium Elišky Krásnohorské:).
Protože jsme neměli oběd, zašli jsme[já, Lucinka, Kryštof, Standa, Zdeněk a Honza] na pizzu. Pořádně jsme se zasmáli nad historkami o našich praštěných rodinách:D.
Na tréninku jsme konečně začali dělat novou choreografii. Pořádný záhul, ale je to super. Prostě krása.
Pa.

20. listopadu 2008|| Uááááá!

20. listopadu 2008 v 20:13 | La_Princesse_Folle<3
Zdravím.
Dneska ve škole docela v pořádku. Psali jsme čtvrtletku z matematiky, vypadá to, že možná by mohla být i jednička:).
Odpoledne sbor [nacvičovali jsme na příští týden na středu, jdeme zpívat do domova důchodců:)]. Hned po něm jsem pádila na Kačerov na autobus. Vylezu z metra, vydím 205, tak běžím jako šílená. Ten hajzl autobusák mi zavřel 2 metry před nosem! A 205 byla skoro prázdná! Mezitím, než přijel druhý bus, navalilo se na zastávku hrozně moc lidí. Další přijela 150. Myslela jsem, že se tam umačkám. Ble.
Když jsem dorazila na tancování[měli jsme představení], byla tam jenom Dedetka. !Ona jela tou 205! Byla jsem ještě víc naštvaná, že mi ten bus ujel:(.
Představení se nám moc povedlo, máme choreografii, kde tancujeme na živé bubny.:) Poprvé to viděla i moje maminka se ségrou, líbilo se:).
Zjistila jsem, že Týna =) byla na stejném představení [v úterý na přehlídce ZUŠ] jako já. Hej jako!:D
Zítra jdeme se školou na přehlídku škol Schola Pragensis, hrajeme tam takovou anglickou blbovinu 'All I Really Need to Know I Learned In Kindergarten'. Ulejeme se z posledních 4 hodin a Dedett sem slíbila, že jí vezmu prospekt naší školy a Postupický:)...
Tak zatím:)...

[19. listopadu 2008] Ne, prosím, ne....

19. listopadu 2008 v 20:12 | La_Princesse_Folle<3
Umřít? Dneska při info? Měla jsem tu chuť. Upřímně jsem měla přímo chuť se na celé kolo rozbrečet! Jo! Kvůli maličkému vykřiknutí mi profesor snížil známku o jeden stupeň. Takže místo relativně hezké 2- mám relativně ucházející 3-! :'(
Na obědě. Přijde za mnou Kačenka a prý že Lucka na mě čeká v šatnách, protože má u mě ve skříňce klíče. Tak jako šílená běžím do šatny a Lucina nikde! Tak sem si vzala její klíče a ona ani v tý jídelně. Volám. Úplně těsně jsme se minuly v těch šatnách:(...
Včera jsme byly s tancováním na Jazz přehlídce. Při zkoušce velká pohoda, docela dobrý prostor. Představení, to už byla jiná. Pódium bylo o půlu menší. Hrůza! Nějak jsme se tam narvaly, ale i tak... Absolutně na nás nebyli připravení, všude byla nějaká aparatura...
Maminka byla dneska na třídních schůzkách. Prohrábla mi studentský průkaz, zjistila, že mám čtyřku z chemie, prý, proč jsem se nepochlubila. Haha. V únoru jedeme na lyžák, musíme s sebou mít 70 euro na permanentku, !vlastní povlečení!, peníze na obědy... A to jsem si myslela, kdovíjak to nemáme levné. Na příští rok na září nám nabízí týdenní pobyt v Anglii. Moc bych se tam chtěla jet podívat, ale... Ono to je docela drahé, tak nevím, jak rodiče svolí.
Zítra máme s tancováním zase představení. Ale bude tam jedna kamarádka ze třídy hrát na klavír, tak si poslechnu hezkou hudbu:).

...Ohh, this morning...

12. listopadu 2008||Vzdávám se.

12. listopadu 2008 v 20:19 | La_Princesse_Folle<3
Já to vzdávám. Na co to všechno je? Na nic. Tak proč se snažit?:D
Jinak dneska sem zjistila, že z testu z dějáku mám 4. Sakra. Ale jinak škola super:). Měla jsem mít referát z dějáku, ale prostě jsem zjistila, že se mi to na ten mail neposlalo, ptz to je moc velký. SUPER! Sem byla strašně naštvaná. Njn, ale potom jsem měla referát z informatiky a mám za jednaaa!
Odpoledne jsem jela s Lucinkou<3, Kryštofem a Lindou domů. Úplně neej...
Trénink. Kapitola sama o sobě. My máme představení a Bára nám oznámila, že to budeme muset tančit na šíleně malým prostoru. Trénovali jsme to asi na 2krát a půl větším prostoru. Ha!
Začínám na něj pomalu zapomínat. Prostě... Dřív to bylo strašný, musela jsem na něj pořád myslet, ale teď už se mám nějak fajně...:D
Zdají se mi nějaký ulítlý sny. Terinka a Lucinka moooc dobře ví o čem. Proč se mi to zdá, nevím...
Huráá, na Vánoce dostanu iPod Nano.:) 8 GB. Už teď se těším, až na to nacpu muzikou až po okraj a pořád budu poslouchat. Tralalaláá...

2.11.2008|| Zpívejte! Řvěte!

2. listopadu 2008 v 16:15 | La_Princesse_Folle<3
Ahojky:).
Vzpomínám si, když jsem byla menší a chodila jsem do pěvecké třídy do školky. Milovala jsem[a pořád miluju] zpěv. Vlastně mi to doteď pomáhá se uklidnit. Řvát! nějakou písničku. Nejlépe když jsem sama doma. Vážně to zkuste. Nebo prostě zařvěte, když vás někdo naštve. Pořádně mu zanadávejte do pitomců a krav[no, ony existujou o moc horší nadávky, že?].
Jinak dneska hezký den. Vstávala jsem někdy o půl deváté, dala jsem si snídani[mno, 4 mandarinky], četla si... Tradičně šla na PC. Mno a někdy v pět půjdu na sbor. Jo, chodím na sbor! Do školy... Protože sme teďka sbor neměli kvůli prázkám a tak, tak máme náhradní...
A ve středu jedeme na 2 dny na soustřeďko. Hehe, se těším úplně nejvííííc!
Tak zatím pp...

29.10.2008||Skvělý den:).

29. října 2008 v 18:59 | La_Princesse_Folle<3
Zdravííím:)!!!
Tak dneska sem byla s Bajunkou venku, skvěle jsme pokecaly:). Odpoledne jsem pádila s maminkou do města, tak sem si koupila nový džíny[absolutně nádherný roury] a sukni[hnědou:)].
Celý den si píšu na ICQ s Kilí. Úplně skvělá konverzace. Mi vždycky obrovsky pomůže. A taky dneska přijela Terezka:)! Hejí, konečně:D.
Asi už většina z vás jde zítra do školy co? Já ne.:D. Zítra a v pátek máme ředitelááák. Jakože nejvíc happy.
Mno, ale tak v pátek asi někam půjdu s Terezkou... Prej: 'Se srazíme na Budějárně a potom uvidíme:D.' To zase skončíme někde na druhým konci Prahy, jak minulej tejden na Želivskýho:D.
No nic, já pádím. Papa

Nový začátek

26. října 2008 v 11:25 | La_Princesse_Folle<3
Začínám od začátku. Úplně. Předtím jsem měla 4 blogy, ale ani jeden nebyl to, co bych chtěla. Tady to chci uskutečnit. Najdete tady jenom to, co se mnou nějak souvisí. Doopravdy souvisí:). Doufám, že vás neznechutí moje výlevy a občas mi i poradíte.
Pa:)
 
 

Reklama