Moje myšlenkové pochody

Smysl života?

28. prosince 2008 v 21:12 | TwilightLover <3
Někdo říká, že ho nikdy nenajdeme. Někdo říká, že si ho holt musíme vytyčit a jít za ním. Ale co když zjistíme, že to není to pravé? To se budeme neustále točit v bludném kruhu a toužit po tom, abychom konečně našli to pravé? Ale možná náš život by nebyl prázdný. Zatímco já občas cítím tak hroznou prázdnotu... Jako kdybych neměla pro co žít. Když zklamou přátelé, rodina... Pohádám se s nejlepší kamarádkou... Najednou všechno vypadá tak složitě. Poslední dobou mívám hrozné depky. Sem otravná, nejsem schopná se s nikym normálně bavit bez toho, aby mě neobvinil z toho, že sem mu zkazila náladu. Ne - li celý den. Ležim třeba 3 hodiny na posteli, poslouchám depresivní písničky a utápím se v mých myšlenkách. Mám chuť do všeho bušit, kopat, zuřit! Občas prostě nevím jak dál.
A někdy, jako kdybych zase mohla žít. Ten smysl života měla. I když bych nevěděla, jaký to je. Občas sem naplněná takovým hrozně zvláštním štěstím, nevysvětlitelným štěstím!
Nesnažte se pochopit.
Love.

:'( Please, forget.

22. listopadu 2008 v 16:07 | La_Princesse_Folle<3
Sníh, sníh a samý sníh.
Teď jenom pořád poslouchám nejnovější album Coldplay, Prospekt's March. Jsou na něm písničky, které se jim nevlezly na Viva La Vida. Miluju Coldplay!!!
Nechci zimu, ale vlastně chci! Já nevím. Miluju, když sněží. Tak 'romanticky' sněží. Nevím, jak jinak to říct. Ale zase nemám ráda, když mrznu.
Pořád si říkám... Doufám, že si nezapomněl. Jestli jo... Tak... Vlastně to radši ani nevědět. Ne. Pořád tě miluju. A skoro vždycky budu... Ale už vlastně zapomínám. Ale v hloubi mojí duše... Budeš na prvním místě ty. Zapomeň. Na všechno. Prosím, začni od začátku. :'(

[P.S. Dnes bez deníku, nemám náladu:'(.]

Proč se nikdy nemůže něco povést tak, jak byste chtěli...

2. listopadu 2008 v 15:56 | La_Princesse_Folle<3
Přemýšleli jste někdy nad tím? Člověk se o něco snaží a skoro nikdy se mu nic nepovede.
Říkám si, že vánoční nákupy vymyslel sám ďábel. Vážně. Nesnáším to. V obchodech je vedro, nálada na bodu mrazu[samozřejmě, pokud nejste s kámoškou, se kterou se neustále gebíte], přinejlepším se vám chce na záchod, nemůžete najít nic, co by se vám líbilo. Lidi! Vždyť je listopad a já se skoro 2 měsíce předtím toho děsím. Prostě je to tak.
Když se člověk prochází Prahou, teď, kdy slunce brzo zapadá, skoro to vypadá, jako kdyby bylo ještě ráno. Takové to hezké zimní ráno. Nevím, ale mám to ráda.
Nic nevydrží věčně. Už jsem se poučila, ano. Ale... musím si užívat ty chvíle, kdy to je ještě dokonalé. Je to to nejlepší co můžu udělat.
Jako malé dítě se těším, až půjdu do školy... Je to zvláštní, ale po těch týdenních prázdninách mám pocit, jako kdybych ve škole nebyla roky.
La_Princesse_Folle<3 (Tyhle věci sou nesouvislý, vím, nesnažte se pochopit.)
 
 

Reklama